.

.

Торба За Ручек TFCOCFT Жени,Кутија За Ручек За Мажи,Торби За Ручек За Жени,Машка Кутија За Ручек,Беспрекорна шема на сончогледово цвеќе

Торба За Ручек TFCOCFT Жени,Кутија За Ручек За Мажи,Торби За Ручек За Жени,Машка Кутија За Ручек,Беспрекорна шема на сончогледово цвеќе

DEN 1291.20

Количина на стоки
Тековен

● Големина На Торба за ручек : 23х13, 5х15 см/9х5х6 инчи ● Материјал За Кутија За ручек : Кутијата за Ручек е Изработена од Материјал Од Ткаенина Од 300д Оксфорд. Удобно И Издржливо. ● Торба За ручек Жени и Мажи : Погодна За Канцеларија, На Отворено, Плажа, Риболов И Така Натаму. Тоа е Совршен Подарок за Пријателите и Роднините. € Чувство На Искуство : Материјалот е Сигурен и Издржлив. Висококвалитетни Материјали и Извонредна Изработка. Доволно За Задоволување На Дневните Потреби. Откако Ќе Го Добиете Производот, Доколку Имате Какви било Прашања, Можете Директно Да Ме Контактирате, а јас Ќе Ви Одговорам во рок од 24 Часа и Ќе Ви Го Решам Проблемот. ● Нашите производи поддржуваат прилагодено. Можете да ја замените шемата на производот со која било шема што ја сакате. Само треба да ни дадете слики. ● Прилагодените производи се добар избор дали се користат или се даваат на роднини и пријатели.

Други карактеристики

Најдобри понуди