.

.

Mothyskins Кожата Компатибилен Со Kingston HyperX Cloud II Игри Слушалки-Wino | Заштитни, Издржливи И Уникатни Винил Налепници Обвивка Капак | Лесен За Примена, Отстранување И Промен?

Mothyskins Кожата Компатибилен Со Kingston HyperX Cloud II Игри Слушалки-Wino | Заштитни, Издржливи И Уникатни Винил Налепници Обвивка

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи За Вашите Слушалки ЗА Игри На Кингстон Хиперкс ОБЛАК II! Не ви се допаѓа Дизајнот На Вино? Имаме стотици дизајни за избор, така што Вашите Слушалки За Игри На Кингстон Хиперкс ОБЛАК ВТОРИ ќе бидат уникатни како и вие! ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба! Мека винилна обвивка на кожата, не е направена од гума, силикон или пластика & тоа не е ТЕЖОК случај. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Лесно Нанесете ја вашата винилна налепница со Моќни Кожи & со прецизност на Вашиот Облак Кингстон Хиперкс ii благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!. ЗАДОВОЛСТВО : нашиот пријателски, познавања на персоналот е тука за да им помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет! Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка или не сте среќни од која било причина, само кажете ни и ќе бидеме таму за да помогнеме!.

Други карактеристики

Најдобри понуди