.

.

Доитол Облека Организатор Висечка Торба За Складирање Торби За Облека Облека Покривка Торби За Костуми Заштитник Висечка Облека Контејнер За Складирање Фустани К

Доитол Облека Организатор Висечка Торба За Складирање Торби За Облека Облека Покривка Торби За Костуми Заштитник Висечка Облека Контејнер

DEN 254.24

Количина на стоки
Тековен

Може да се мие постојано и да се користи долго време, можете да го преклопите кога не се користи Тоа може добро палта и костуми од, практични и издржливи за вашата долгорочна употреба. погоден за чување облека дома, прикажување и заштеда на облека во продавници за облека, сушење облека во алишта и така натаму. Нашиот производ е направен од неткаен материјал, кој е отпорен на абење и издржлив за употреба. Големината е соодветна, погодна за семејна употреба во гардероба, а може да се закачи и на решетка за облека. Опис Ако барате практична торба отпорна на облека, овој производ ќе биде мудар избор за вас. изработен од неткаен материјал, кој може да биде практичен и издржлив за употреба. Доаѓа со издржлив дизајн, кој е удобен и едноставен за отворање. Тоа може ефикасно или . Карактеристики-Боја : Бело-Материјал : Неткаен-Големина : 100, 00Х60, 00, 00 см/ 39, 30Х23, 58 Х3, 93 инчи - нашиот производ е направен од неткаен материјал, кој е отпорен на абење и издржлив за употреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди