.

.

Вилушки за Фонду, 10 парчиња Сигурна Алатка ЗА Украсување СО ВИСОКА Температура Сам Поставете Нерѓосувачки Челик Добра Цврстина За Пралини и Тартуфи ЗА САМОСТОЈНО ?

Вилушки за Фонду, 10 парчиња Сигурна Алатка ЗА Украсување СО ВИСОКА Температура Сам Поставете Нерѓосувачки Челик Добра Цврстина За Пралини и

DEN 171.04

Количина на стоки
Тековен

Изработен од нерѓосувачки челик, тој е квалитетен, издржлив и сигурен Помошни додатоци за сите видови правење чоколадо, за задоволување на различните потреби на клиентите. Рачката е изработена од пп материјал, што е многу погодно за употреба. Комплет од 10 различни чоколадни вилушки, совршени за рачно изработени чоколади, пралини и тартуфи. Висока јачина, добра цврстина, не е лесна за ' рѓа, отпорност на висока температура. Карактеристики : Изработен од нерѓосувачки челик, тој е квалитетен, издржлив и сигурен. Комплет од 10 различни чоколадни вилушки, совршени за рачно изработени чоколади, пралини и тартуфи. Рачката е изработена од пп материјал, што е многу погодно за употреба. Помошни додатоци за сите видови правење чоколадо, за задоволување на различните потреби на клиентите. Висока јачина, добра цврстина, не е лесна за ' рѓа, отпорност на висока температура. Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 201 Нерѓосувачки Челик, Пп Рачка : прибл.

Други карактеристики

Најдобри понуди