.

.

Глиф Технологии Атом РАЦИЈА ССД, 4ТБ, УСБ-Ц, УСБ 3.0, Гром 3, Црна

Глиф Технологии Атом РАЦИЈА ССД, 4ТБ, УСБ-Ц, УСБ 3.0, Гром 3, Црна

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Стапка НА Пренос на капацитет ЗА складирање ОД 4 TB до 950 MB/s USB-C 31, Gen2 интерфејс Компатибилен Со USB 3.0 И thunderbolt 3 вентилатор-помалку дисипација На топлина Ладење Форматирано За Mac, едноставен реформат за windows Користете Временска Машина компатибилна надвор од кутијата алуминиумско куќиште на Автобус што се вклопува во вашиот џеб цврста и отпорна на удари конструкција.

Други карактеристики

Најдобри понуди