.

.

IMEIKONST Случај За Motorola Moto Edge 30 Фузија/Moto S30 Pro 5G, Pu Кожа Книга Стил Паричник Флип Со Магнетни Држач Картичка Покритие За Мото Работ 30 Фузија, Кт Зелена Пеперутка

IMEIKONST Случај За Motorola Moto Edge 30 Фузија/Moto S30 Pro 5G, Pu Кожа Книга Стил Паричник Флип Со Магнетни Држач Картичка Покритие

DEN 1161.60

Количина на стоки
Тековен

компатибилен Модел : Само За Moto Edge 30 Fusion / Moto S30 Pro 5 Gве Молиме потврдете го моделот на вашиот телефон. изработена од висококвалитетна стп кожа која е безбедна и заштитна, Убава и елегантна што совршено одговара на вашиот телефон. вграден Држач : Овозможува задниот дел на капакот да се удвои како преклоплив држач за гледање филм со агли на повеќе гледање. Куќиштето за заштитник на паричникот има функции за слот за картички и клип за готовина, што може целосно да го замени вашиот паричник. ¡стилски дизајн, Ретро Изглед и Висок Квалитет. Погоден за Жени, Мажи и Тинејџери од сите возрасти. ЗА IMEIKONST Таа е Посветена на обезбедување на телефонски случај кои се и стилски и практични и висококвалитетни со грижа за да се обезбеди точно вклопување за дневната функционалност на вашиот уред, и сето тоа се продава по разумна цена. Компатибилен Модел : Moto Edge 30 Fusion / Moto S30 Pro 5g Само Карактеристики : - Магнетна Спојка : куќиштето се затвора со силното, а сепак источно за да се отвори затворачот за да се одржат вашиот уред и картички безбедни и безбедни. - Куќиштето на телефонот со функција за поддршка на штандот обезбедува добра перспектива за гледање видеа или прелистување на интернет.

Други карактеристики

Најдобри понуди