.

.

Lemaxelers Samsung Galaxy A02S Случај Тенок Огледало Дизајн Јасен Поглед Flip Bookstyle Ултра Тенок Заштитник Школка Со Kickstand Заштитен Капак За Samsung Galaxy A02S Огледало PU Розово Злато

Lemaxelers Samsung Galaxy A02S Случај Тенок Огледало Дизајн Јасен Поглед Flip Bookstyle Ултра Тенок Заштитник Школка Со Kickstand

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Компатибилен Модел : Само Samsung Galaxy A02 SВе молиме потврдете го моделот на вашиот телефон. Сеопфатна Заштита, висококвалитетна футрола За Телефон, Куќиште За Огледало За Позлата На Електроплати Изработено од КОМПЈУТЕР и Стп Кожа, Преден цврст КОМПЈУТЕР + Заден стп кожа + Внатрешен тврд КОМПЈУТЕР. Вклучувајќи Четиристрана Заштита, Агли На Капакот, Подигнат Раб на Екранот. Тешка Шасија Полесна, Помала, Идеална за Заштита!. Детално Моден Дизајн На Огледало, Го Прави Вашиот Телефон Да Изгледа Посебен и Прекрасен. Луксузни Тенок Огледало Флип Капак Може Да Биде Сјајна Позлата Шминка Огледало. Специјално Дизајниран За Луѓе Кои Го Сакаат Квалитетот и Вредноста!. Совршено вклопување и додава минимален волумен на вашиот телефон, удобно е да го фатите.Штандот може да ви овозможи да уживате во пријатно искуство за гледање филмови/видеа без раце.Совршено направен за да спречи прашина, шок, гребнатини и испакнатини и други оштетувања. Ве молиме имајте предвид со цел да го заштитиме патувањето од гребнатини, ставаме заштитна фолија на неа.Треба да ја откинете оваа заштитна фолија пред употреба. За Lemaxellersall производите што ги продаваме се стилски дизајнирани и произведени внимателно за да обезбедат точно вклопување за дневната функционалност на вашиот уред. И сето тоа се продава по разумна цена. Тоа е најдобриот избор за вас.LEMAXELERS е посветена да им даде на клиентите одличен шопинг искуство, ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Ние ќе ви одговориме за 24 часа. Компатибилен Модел : Самсунг Галакси А02С само 1.Изработен од висококвалитетна тврда пластика и стп кожа, предниот и задниот капак е КОМПЈУТЕР, делот за поврзување е врвна стп кожа,целиот случај изгледа тенок без да додаде голема тежина. Висококвалитетна синтетичка стп кожа + внатрешен мек тенок тпу силиконски браник. Функција на огледало : капакот на предното Огледало се состои од ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН КОМПЈУТЕР. Ве молиме имајте предвид дека тој нема ракопис на екранот на допир.

Други карактеристики

Најдобри понуди