.

.

Богатствата НА КАРОЛИНА SC9039LCB Лабрадор Вештачки Бура И Борови шишарки Стакло Сечење Одбор Голем, Декоративни Калено Стакло Сечење И Сервирање Одбор Големи Димензи

Богатствата НА КАРОЛИНА SC9039LCB Лабрадор Вештачки Бура И Борови шишарки Стакло Сечење Одбор Голем, Декоративни Калено Стакло Сечење И Сервирање

DEN 447.20

Количина на стоки
Тековен

Изработени од Калено Стакло Со Дизајн на задниот дел од таблата за сечење Кујнската даска за сечење прави одлична табла за леб, даска за сирење или послужавник за месо. Совршен за свадбен подарок, подарок за загревање на куќата или подарок за речиси секого. Отпорен на топлина, отпорен на кршење, нелизгачки стапала и практично нераскинлив! Кујна контра декор. Изработени од калено текстурирано стакло. Декоративни табли за Сечење за кујнски шалтер. Кујна сечење одбор Печатени Во сад стакло сечење одбор со дизајн во целосна боја. Површина заштеда калено стакло сечкање одбор. Кујна контра уметност од страна на нашите уметници. Стакло контра заштитник. Лабрадор Ретривер подароци, Лабрадор Ретривер колекционерски предмети, Лабрадор Ретривер Сечкање Одбор. Големата Табла За Сечење Калено Стакло е отпорна на топлина и рачно миење Само оваа даска за сечкање е светла и шарена. Изработени од калено стакло, овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени отпечатоци на уметници.

Други карактеристики

Најдобри понуди