.

.

Смешни Ананас Мопс Печатени Телефон Случај Компатибилен за iPhone 13 мини/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max Flip Заштитен Капак Со Држач За Картичка

Смешни Ананас Мопс Печатени Телефон Случај Компатибилен за iPhone 13 мини/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max Flip Заштитен

DEN 271.84

Количина на стоки
Тековен

ТПУ + Кожа Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа смешна идентификација на куќиштето на телефонот изработена од тпу + кожа, целосен дизајн со меки рабови,лесен и удобен, целосно вклопување од 360 степени, отпорност на гребење и удари. Дизајн на Слот за картички : овој случај на телефон е модерен и едноставен,модерен и практичен,со слот за картички,кога ќе излезете,можете да ги чувате потребните кредитни картички,визит-картички,возачки дозволи иd карти. Дизајн : овој капак на куќиштето на телефонот е изработен од врвна стп кожа,се чувствува добро и трае долго, надграденото затворање на магнетот работи прекрасно,има цврсто прицврстување за затворање, многу безбедно држи ЛИЧНА КАРТА и картички. Заштитник : вградениот заден заштитник на капакот на куќиштето на телефонот може да спречи паѓање и гребење,вклучувајќи ги четирите агли на телефонот и подигнатиот раб за да спречите гребење на екранот.

Други карактеристики

Најдобри понуди