.

.

МЕСИЈО 1 ПАРЧИЊА САМ Машка Женска Детска Божиќна Хартија За Завиткување Камион Карирана Снегулка Зелена Елка Божиќен Дизајн Снегулка Автомобил Божиќно Завиткувањ

МЕСИЈО 1 ПАРЧИЊА САМ Машка Женска Детска Божиќна Хартија За Завиткување Камион Карирана Снегулка Зелена Елка Божиќен Дизајн Снегулка Автомобил

DEN 870.40

Количина на стоки
Тековен

● Комплет Хартија За Завиткување На Празници, Повеќе Обрасци Секој Лист Мери Приближно 50 Х 70 См, А Комплетот Може Брзо И Лесно Да Завитка Неколку Средни И Мали Роденденски Подароци. Може Да Се Рециклира И : Ако Барате Хартија За Завиткување Што Може Да Се Рециклира, Оваа Хартија Е Отпечатена На Хартија Со Мастило И Целосно Може Да Се Рециклира, Ова Ќе Биде Вашиот Идеален Избор. ЛЕСНО ЗА СКЛАДИРАЊЕ : Овие Рамни Пакувања се Подобри од Традиционалните Обвивки, Тие Не Се Навиваат Сами И Совршено Се Преклопуваат Секој Пат. Одлично Како Подарок Во Последен Момент. Дизајни : Оваа Божиќна Обвивка За Подароци Содржи Снегулки Со Црвени/црни Пруги, Камион Со Бели/црни Пруги, Зелена Елка И Сива Боја Секоја Шема е Совршена за Завиткување Подароци и Додава Празнична На Подарокот. Висококвалитетна Божиќна Хартија За Завиткување : Користејќи Висококвалитетна Хартија, Сјајна Обработка и Напредна Технологија за Печатење, Моделот е Јасен. Доволна Дебелина На Хартија, Нема Лесно Да Се Искине За Време На Пакувањето.

Други карактеристики

Најдобри понуди