.

.

Кафе Октопод Пијалак Колба Со Капа 5 Мл Виски Челик Колбаси Пренослив Вино Колба За Пијалок Подароци За Жени Мажи

Кафе Октопод Пијалак Колба Со Капа 5 Мл Виски Челик Колбаси Пренослив Вино Колба За Пијалок Подароци За Жени Мажи

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Нерѓосувачки Челик Висококвалитетен бокал, нерѓосувачки челик за храна, извонредна рачно полирана технологија, отпорна на абење и паѓање. Завртка капа 100% херметички (резултат тестиран воздушен притисок). Чувајте ја секоја капка алкохол за вас, не грижете се за истекување на течност од колбата. Колбата за колкови отпорна на истекување може да се постави насекаде за лесно носење, како што се во костум, палто, џеб од фармерки, автомобил, торба за пикник, кутија за риболов, торба за плажа или патна торба. Долгорочно складирање на виски, вотка, џин и многу повеќе, подготвени да ги пиете вашите подготвени пијалоци во секое време, насекаде!. Инструкции за перење : Не користете тврда крпа за чистење, челична волна или хемиски средства за енергично бришење, обидете се да користите мека крпа, избришете ја со вода со мека крпа за чистење или исплакнете директно со вода. Обезбедуваме висококвалитетна услуга пред продажба и по продажбата, доколку имате какви било прашања за време на напредокот во купувањето, ве молиме контактирајте не слободно.

Други карактеристики

Најдобри понуди