.

.

Фестонирам Школка Керамички Базен Мозаик

Фестонирам Школка Керамички Базен Мозаик

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Рачно изработена во САД користејќи керамичка плочка отпорна на мраз (дебела 1/4") Претходно собрани и мрежести поддржани за лесна инсталација. Повеќето дизајни на залиха и достапни за непосредна испорака. Гарантирано за животот на апликацијата. ЗАБЕЛЕШКА : Наменет за инсталација за време на нова конструкција на базен или обновување на површината. Не се препорачува за постоечки базени. Нашите мозаици за базен се рачно изработени во САД од квалификувани занаетчии кои користат издржлива, висококвалитетна застаклена керамичка плочка. Сите мозаици пристигнуваат претходно собрани и залепени на мрежеста подлога за лесна инсталација.

Други карактеристики

Најдобри понуди