.

.

Јаз 3 ГАЛ. ПРО Модифицирана Ќелија

Јаз 3 ГАЛ. ПРО Модифицирана Ќелија

DEN 9279.84

Количина на стоки
Тековен

дизајн за трки Јаз Производи е водечки производител на кофа седишта, горивни ќелии и додатоци за јама во автомобилската индустрија. Првиот потфат НА Jaz Products на автомобилскиот тркачки пазар беше во 1980 година со нивното сега познато пластично обликувано седиште" Баја Бастер". ЈАЗ брзо се прошири и денес има комплетна линија на седишта, горивни ќелии и додатоци за јами кои се меѓународно признати од кружни патеки, теренски и влечни тркачи.

Други карактеристики

Најдобри понуди