.

.

100 Комплети Картички За Благодарност На Вработените Со Пликови Смешни Работни Честитки Подароци За Благодарност На Вработените Толку Мило Што сте На Јубилејните К

100 Комплети Картички За Благодарност На Вработените Со Пликови Смешни Работни Честитки Подароци За Благодарност На Вработените Толку Мило Што

DEN 176.00

Количина на стоки
Тековен

Што Ќе Добиете : ќе добиете 100 комплети картички за благодарност на вработените со пликови, вклучувајќи 100 парчиња картички, 4 стилови и 100 парчиња пликови, тотално 200 парчиња; Доволна количина ќе ги задоволи вашите потреби за користење и можете да ги споделите со вашето семејство Значаен Дизајн : можете да снимите на овие смешни работни честитки што сакате да им кажете на вашите колеги, а потоа да им ги дадете на колегите, што ќе создаде незаборавни спомени за вашите колеги и ќе ве зближи. Покажете Го Вашиот Став : нашите картички за благодарност на вработените се дизајнирани во светли бои и живописни дезени, во согласност со mostетиката на повеќето луѓе, испечатени Со Толку Мило Што сте Во Тимот, можете да им ги дадете на вработените за да го покажат вашето добредојде и благодарност. Детали за големината : нашите картички за благодарност со пликови имаат соодветна големина, големината на картичката е приближно.

Други карактеристики

Најдобри понуди