.

.

Прицврстувач за тврдо-најнадвор 014973222789 Пинови за напнатост, 3/32 x 5/8, парче-30

Прицврстувач за тврдо-најнадвор 014973222789 Пинови за напнатост, 3/32 x 5/8, парче-30

DEN 252.96

Количина на стоки
Тековен

Дијаметар : 3/32 " Должина : 5/8 инчи. Материјал : челик. Заврши : обичен Индустрија. Повеќето од нашите сврзувачки елементи имаат лесен цинк позлата над челикот, давајќи повеќе финш отпорен Челик. Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации, затоа бидете сигурни дека ќе го тестираат Thouroughly и да добиете мислење за лиценцирана зграда или овластена зграда или структурен инженер пред да се потпирате на овие сврзувачки елементи за какви било ситуации кога неуспехот би резултирал во оштетување на имотот или лицето.

Други карактеристики

Најдобри понуди