.

.

AVX Seather Mail Seal TC 5.315 x 6.693 x 0,63 гума покриена двојна усна

AVX Seather Mail Seal TC 5.315 x 6.693 x 0,63 гума покриена двојна усна

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Внатрешен дијаметар : 5 Надворешен дијаметар : 6. Дијаметар на ширина : 0,63 ". Материјал за запечатување : нитрилна бутадиен гума. Температурен опсег : -40 F до 248 F. Внатрешен дијаметар : 5. Надворешен дијаметар : 6. Дијаметар на ширина : 0,63". Запечатете го материјалот : нитрилна бутадиен гума. Опсег на температура : -40 F до 248 F. Бренд Avx Seals, ротационен заптивка на вратило со двојна усна вратило. Ширина од 5,315 инчи 0,63 инчи за Боре Дија. 6,693 инчен нитрил гумен материјал за усни.Бранд : Avxitem SKU : TC5.63 INCH INNER : 5.315 Inchouter : 6.693 Inchwidth : 0,63inchsize : 5.315 "x 0,63" Менот на заптивката : Материјал за заптивка : ПЛАТ МАТЕРИ Нитрил бутадиен Руббертмемпертран опсег : -40 ° до 248 ° F.

Други карактеристики

Најдобри понуди