.

.

Персонализирано Акварелно Цветно Компактно Огледало Со Вашето Име Деверуша Сопруга Пријател Учител Роденден Деверуша Подарок

Персонализирано Акварелно Цветно Компактно Огледало Со Вашето Име Деверуша Сопруга Пријател Учител Роденден Деверуша Подарок

DEN 79.84

Количина на стоки
Тековен

Ова лесно за носење метално компактно огледало е совршено за да одговара на чанти/чанти за шминка во движење Секој може да биде персонализиран со свое име на цветна позадина, или со свое лого или слика. Тие ќе бидат најдобри уникатни подароци и спомен за неа во сите прилики. Овој преклопен компактен е со дијаметар од 7 см (2,75"). Внатре има две огледала. Едната е редовна јачина на вистинскиот поглед, а другата е огледало за зголемување од 2 пати за допир. Изработени од метална легура и доаѓаат во 4 бои на рамки : Розово Злато, Злато, Сребро, Бакар. Стилски, цврст и многу корисен. Овој пакет вклучува : Едно Компактно Огледало (не се вклучени додатоци). Совршени уникатни подароци за неа во прилики како што се денот на мајката, годишнината, свадбата, моминската вечер, роденденот, подарокот на шефот, божиќниот подарок, предлогот за деверуша и многу повеќе. КАКО ДА СЕ ПРИЛАГОДИТЕ : Изберете ја саканата " Боја На Рамката "и додадете го"Името".

Други карактеристики

Најдобри понуди