.

.

Кутија за Ручек Јосу Темрал, 1,9 Литри Ручек Што Може Да Се Собере Со Преграда Од Нерѓосувачки Челик Двоен Вакуумски Ентериер За Возрасни Жени Мажи Деца

Кутија за Ручек Јосу Темрал, 1,9 Литри Ручек Што Може Да Се Собере Со Преграда Од Нерѓосувачки Челик Двоен Вакуумски Ентериер За Возрасни

DEN 583.84

Количина на стоки
Тековен

●Долго Време на Држење+ структура на топлинска изолација од 6 слоја, што го подобрува ефектот на топлинска изолација Во вистинска употреба, времето на топлинска изолација е околу 6 часа (топли оброци), 8 часа (врела топла каша). ●Вакуумска Технологија●кутијата За Ручек прифаќа технологија за правосмукалка без опашка со висока температура, средина за правосмукалка со висока температура, продолжување на времето на правосмукалка, правосмукалка на вакуумскиот слој. €Независно Слоевитост●Независното слоевитост не предизвикува мирис, добри перформанси на вакуумска изолација, лесно отворање и ракување, лесно расклопување и чистење и поудобно за носење со ремен. ●Премиум Материјал●Изработен од пп материјал, внатрешниот сад на Изолираната кутија за ручек е изработен од нерѓосувачки челик 304, кој е безбеден и нема необичен мирис. ●Услуга За потрошувачи ● ние искрен продавач ветуваме дека ќе ви ветиме дека ќе ви обезбедиме 100% поврат или замена на услугата.

Други карактеристики

Item Type:
 Insulated Lunch Containers
Material:
304 Stainless Steel, PP
Weight:
Approx. 1200g / 42.3oz
Size:
Approx. 19cm / 7.5in, Approx. 15.6cm / 6.1in, Approx. 5cm / 2.0in, Approx. 7cm / 2.8in, Approx. 11.7cm / 4.6in
Capacity:
1.9L
Package List:
1 x Insulated Lunch Containers:
2 x Lunch Box:
1 x Strap:
1 x Carrying Handle:

Најдобри понуди