.

.

Гуангпат Најголемото Место На Земјата Бангладеш Налепници Бангладеш Знаме Водоотпорен Налепница Земја Град Сувенир Винил Налепница Автомобил Браник Налепници 3 ?

Гуангпат Најголемото Место На Земјата Бангладеш Налепници Бангладеш Знаме Водоотпорен Налепница Земја Град Сувенир Винил Налепница Автомобил

DEN 1259.20

Количина на стоки
Тековен

ВРЕДНОСТ КОРЛОРФНИ НАЛЕПНИЦИ ПАКУВАЊЕ : 20 парчиња налепници, секоја има дијаметар од околу 3 инчи СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : водоотпорна и отпорна на пот налепница, има заштитна фолија на површината на налепницата за да ја одржува налепницата светла, чиста и да има долг работен век, лесна за лупење и лепење на подароци. ШИРОКО ПРИМЕНА : Можете да ги користите Смешните налепници за украсување на вашите торби за бонбони, како и подароци, како што се книги, кутии, обвивки за подароци, тетратки, облека, честитки, дневници, занаети СО САМОДОВЕРБА и каде сакате. ЛЕСНО СЕ ОТКИНУВА : Едноставно откинете ги налепниците со тркалезна површина, можете да украсите предмети како што сакате, лепливи и убави, материјалот е лесен и пренослив и да уживате во забавата во секое време насекаде. УСЛУГА ПО ПРОДАЖБА : ние сме посветени на подобрување на вашето искуство за купување, ако имате какви било прашања,можете да не контактирате во прв пат,ние ќе ви обезбедиме внимателна услуга. Материјал : пакетот хартија вклучува : Смешни Налепници Декоративни налепници,Одлични Бонбони, Украс За Завиткување Подароци, Совршен За Подароци Кул Налепници Налепници - Разнобојни самолепливи налепници,лесно лупење и лепење назад, изгледаат слатко во бележник,шише со вода,испраќања со пликови,тетратки, планер, лаптоп, скица, честитки, рамки за фотографии, скејтборди, Багаж, Автомобили, Браници, Велосипеди, мотоцикл, Сноуборд, Чаши, Возило, Гитара,Ѕидни Налепници, Прозорци, Врати, Огледала, очила,кутии за подароци, каниди за заптивки,чанти за трикови или третирање,занаети за самостојни проекти,книги, албуми со фотографии (која било сува, мазна,чиста површина) како да се користи?1.

Други карактеристики

Најдобри понуди