.

.

Комплет од 4 Империја Лустер Светилка Нијанси Црна Хартија Мали 3 Врвот х 5 Дното х 4 Висока Канделабра Клип-На Фитинг-Спрингкрест

Комплет од 4 Империја Лустер Светилка Нијанси Црна Хартија Мали 3 Врвот х 5 Дното х 4 Висока Канделабра Клип-На Фитинг-Спрингкрест

DEN 672.00

Количина на стоки
Тековен

Комплет од 4 нијанси на клипови за лустери Секој е висок 3" преку горниот х 5" преку долниот х 4". Клип-на нијанси од брендот За Собирање На Пролетта. Цената е за четири нијанси. Црна хартија нијанси со златна фолија поставата. Полиран месинг финиш монтери. Се препорачува за употреба со максимални светилки од канделабри од 25 вати. Нова сенка ќе го надгради секој лустер или тела. Овие елегантни дизајнерски нијанси на клипови за лустери се одлични за преуредување на декор. Од Колекцијата Спрингкрест, тие имаат материјал од црна хартија со златна метална обвивка внатре за луксузен допир. Полиран месинг финиш клип сенка монтери додадете завршувањето на допир. Се препорачува за употреба со светилки од канделабри од 25 вати. Клип-на стил сенка. Освежете ја вашата омилена светилка со нијанси од модниот напреден бренд Спрингкрест. Најдете дизајнерски нијанси, бои, смели отпечатоци, везени дизајни и многу повеќе.

Други карактеристики

Најдобри понуди