.

.

Содкеј 10 Пакет 2 Диоди Приколка Маркер Светла, 2.5 ВО LED Приколка Маркер Светлина Камион Светла, Овална Приколка Работи Светла, За КАМИОН RV Надворешни Маркер Светла До

Содкеј 10 Пакет 2 Диоди Приколка Маркер Светла, 2.5 ВО LED Приколка Маркер Светлина Камион Светла, Овална Приколка Работи Светла,

DEN 207.84

Количина на стоки
Тековен

? Дизајн : светлата на страничните маркери на приколката се дизајнирани со целосно затворено коло, изработени од квалитетна ЛЕР И пластика, водоотпорни и можат да се држат подалеку од нечистотија ВГРАДЕНИТЕ 2 парчиња ЛЕР за секоја светилка нудат екстремна силна светлина, добро изработена и многу видлива дури и при силна дневна светлина. ? Перформанси : 6000k температура на бојата, мала потрошувачка и заштеда на енергија, до 50.000 часа работен век. Околу 65мм (Л)х 28мм (Ш) х 18мм (Ч) = 2,5" х 1,1" х 0,7" овален продолжен правоаголен правоаголник предводена светлина запечатена. Површините на овие светла се мазни и удобни за допир, не треба да се грижите дали ќе ги изгребате прстите. ? Лесно За Инсталирање : 2 парчиња завртки за секое светло за трчање на приколката, можете погодно и лесно да ги нанесете. Ви обезбедува максимална видливост и безбедност при возење на пат ноќе, магливото или дождливото нема да исчезне од изложување на сончева светлина или дожд. ? Примена : Универзално вклопување за речиси сите возила, како што се камиони, приколки, приколки за коњи, може да биде функција како странични светла за маркери, светла за маркери за приколки и светилки за Идентификација, светла на покривот, лево/десно/предно/задно/странично индикаторско светло, светла за приколки итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди