.

.

Аексит 8мм Диа. Дупка Пили &засилувач; Додатоци Дупчење Дијамант Обложени Мермер Стакло Пила Сетови Дупка Видов

Аексит 8мм Диа. Дупка Пили &засилувач; Додатоци Дупчење Дијамант Обложени Мермер Стакло Пила Сетови Дупка Видов

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Име на производот : Стаклена Пила За Дупки;Дијаметар На Пилата За Дупки : 8мм Големина На Крајот На Стеблото : 4мм (Внатрешна Диа.) * 6мм (Надворешна Диа.); Вкупна Должина : 50мм. Материјал : Метал, Дијамантски Честички Обложени; Боја : Сребрен тон. Тежина : 6,5 гр. Содржина На Пакетот : 1 Х 8мм Стаклена Дупка. 6751202008128ц47.

Други карактеристики

Најдобри понуди