.

.

Производител на Етикети Phomemo D30 со 4 Ленти-Црна На Бела Етикета лента 12X40mm, Мини Bluetooth Етикета Печатач, Пренослив Паметен Телефон Рачна Налепница Етикета Без Мастило ?

Производител на Етикети Phomemo D30 со 4 Ленти-Црна На Бела Етикета лента 12X40mm, Мини Bluetooth Етикета Печатач, Пренослив Паметен Телефон

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Ставка : Phomemo D30 Производител на Розова Етикета со 4 Ленти-Црна На Бела Етикета лента 12 X40mm 2023 Верзија За Надградба-Половина тежина и големина на традиционалниот производител на етикети. Дпи се зголеми за 25% за појасна слика. Вградена батерија за полнење долго работно време. Заштедете Пари-Директна термичка технологија без БПА-Не бараат мастило, тонер или панделки, Пониска цена во споредба со инк-џет печатачите. Лос на термичка боја хартија за вашиот избор, а не само црно на бело. Безжичен и Пренослив - безжичен bluetooth со мини големина поврзан печатач За етикети Phomemo За Практично И Брзо печатење, Креирајте Етикети од Мобилни Уреди, лесни за сопствена етикета. Висококвалитетно Печатење - овој термички печатач за Етикети обезбедува супериорна јасност на печатењето што резултира со печатење без проблеми-висококвалитетни остри, темни слики и мазни ефекти на печатење и брза обработка.

Други карактеристики

Најдобри понуди