.

.

Царски RG0341 Странична Решетка, 4 Во H X 10 Во W, 20 Степени, Тежок Мерач Челик, 10x4 Инчи, Бело

Царски RG0341 Странична Решетка, 4 Во H X 10 Во W, 20 Степени, Тежок Мерач Челик, 10x4 Инчи, Бело

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Произведено Во Канада Висина на пакетот : 1,016 см. Должина на пакетот : 28,956 см. Ширина на пакетот : 13,462 см. Опис на производот Империјална Странична Решетка, Серија : Стандард, 4 Во Висина На Каналот, 10 Во Ширина На Каналот, Агол на Сечилото од 20 степени, 1/3 Во Растојание На Сечилото, 5-1/4 Во Вкупна Должина, 11-1/4 Во Вкупна Ширина, 3/16 Во Вкупна Длабочина, Челик Со Тежок Мерач, Бел, Прав Обоен. 10х4 бела странична скара спб. Од Производителот Империјалното Производство е семејна компанија која е основана во 1979 година. Гледано како производител од светска класа од повеќе од 7.000 греење, климатизација, вентилација и градежни производи за станбени и лесни комерцијални апликации, со производствен и магацински простор низ Северна Америка. Империјалното Производство е признато како иноватор во дизајнот и производството на опрема за квалитет на воздухот во затворените простории за северноамериканската индустрија за греење, вентилација и климатизација.

Други карактеристики

Најдобри понуди