.

.

Куки за клучеви Токтен и решетката за кука за палто, задебелен решетка за кука од не'рѓосувачки челик, држач за светло кафеаво дрво со цврсто дрво со 3 метални клучев

Куки за клучеви Токтен и решетката за кука за палто, задебелен решетка за кука од не'рѓосувачки челик, држач за светло кафеаво дрво со цврсто

DEN 755.20

Количина на стоки
Тековен

【Совршена комбинација】- Дали сметате дека вашиот домашен простор е секогаш недоволен? Нашата клучна решетка за кука и палто може да биде одличен асистент за складирање, дајте им облека, крпи, клучеви, кујнски партали Модерниот дизајн ќе направи да изгледа како нов производ на брендот дури и многу години подоцна. Rustproof, водоотпорен и моден дизајн погоден за бања, кујна, плакари, влезен начин итн. 【Подобрете го декор за влез】- дрвениот држач за клучеви за пошта и решетката за палто инсталирани во ходниците ги одржуваат сите најважни работи уредни и уредни на едно место. Станувајќи убав додаток на вашиот тесен ходник. Специјална гроздобер боја и дизајн одговара на вашиот друг мебел заедно создаваат топла атмосфера во вашиот дом. 【Премиум 304 задебелен материјал】 кука за пешкири за бања направена од 304 не'рѓосувачки челик задебелен материјал, тешка должност и никогаш не 'рѓа. Клучните закачалки се изработени од врвен квалитет на природно дрво и цврсти метални куки. Отпорен на искривување или пукање. Третирани со специјална обвивка за да му дадете на парчето модерен изглед и да го заштити од абење и солза. Последно долго време. 【Разновиден и лесен за инсталирање】 Направете вашиот дом да изгледа поелегантен и уреден. Ние ги нудиме сите додатоци за завртки потребни за инсталација во пакетот. Нема потреба да се грижите за инсталацијата, ние ќе ви дадеме упатство за инструкции за инсталација, во спротивно, можете да ни испратите е -пошта за видео за инсталација или да кликнете на почетната страница на продавницата за да го добиете. 【Кликнете Додај во КАРТ сега】- веруваме дека главната причина за задржување на клиентите е секогаш квалитетна, а не само цена. Значи, ние придаваме големо значење на квалитетот на секој производ, ве молиме бидете сигурни. 100% задоволство на клиентите е наша цел. Производите се прегледуваат строго многу пати за да се осигурат дека нема проблеми со квалитетот пред да бидат на продавница. 【Совршена комбинација】- Дали сметате дека вашиот домашен простор е секогаш недоволен? Нашата клучна решетка за кука и палто може да биде одличен асистент за складирање, дајте им облека, крпи, клучеви, кујнски партали. Модерниот дизајн ќе направи да изгледа како нов производ на брендот дури и многу години подоцна. Rustproof, водоотпорен и моден дизајн погоден за бања, кујна, плакари, влезен начин итн. 【Подобрете го декор за влез】- дрвениот држач за клучеви за пошта и решетката за палто инсталирани во ходниците ги одржуваат сите најважни работи уредни и уредни на едно место. Станувајќи убав додаток на вашиот тесен ходник. Специјална гроздобер боја и дизајн одговара на вашиот друг мебел заедно создаваат топла атмосфера во вашиот дом. 【Премиум 304 задебелен материјал】 кука за пешкири за бања направена од 304 не'рѓосувачки челик задебелен материјал, тешка должност и никогаш не 'рѓа. Клучните закачалки се изработени од врвен квалитет на природно дрво и цврсти метални куки.

Други карактеристики

Најдобри понуди