.

.

Сет за шпатула Happyyami 10 парчиња Комплет Градинарски Алат Преносни Алатки Со Кутија Стакленички Материјали Градинарска Лопата Алатка За Градинарство Комплет Подаро

Сет за шпатула Happyyami 10 парчиња Комплет Градинарски Алат Преносни Алатки Со Кутија Стакленички Материјали Градинарска Лопата

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Алатката за торба за градинарски алат е изработена од материјал, кој е сјаен, отпорен на ' рѓа, издржлив, не е лесен и исклучително подарокот за градинарство може да се користи како подарок за љубителите на градината. градинарски подароци жените се многу погодни за расадници за растенија во дворот или домашни градини, зеленчукови градини и семиња од билки во саксии. комплет за градинарство за жени е многу погоден како алатка за бонсаи. Модерен стил, еколошки пластичен материјал, лесен, со дупчиња кутија за алат за мувла, лесен за чување и сортирање, погоден за речиси секоја возраст. Комплетот градинарски алат од 10 парчиња вклучува мистрија, гребло, плевел, лопата, култиватор на терен, ножици за кастрење, шише со спреј за вода со рачни алатки и додатоци, комплет растенија во саксии и цветна постела. Комплетот алатки за жени може да и се даде на вашата сопруга како подарок. Квалитетна услуга : Ако имате какви било прашања во врска со нашите градинарски алатки за жени, ве молиме контактирајте не, ние ќе се справиме со тоа за вас во рок од 24 часа, купете ја нашата градинарска алатка поставена за жени, ние ќе се погрижиме вашето шопинг искуство да биде пријатно.

Други карактеристики

Најдобри понуди