.

.

55 Парчиња Минијатурни Шарени Цветни Кластери Мини Модели Дрвја Вештачка Трева Мат Квадрати Поставени 36 Цветни Прамени 15 Мешани Возови Диорама Дрвја 4 Градинарски ?

55 Парчиња Минијатурни Шарени Цветни Кластери Мини Модели Дрвја Вештачка Трева Мат Квадрати Поставени 36 Цветни Прамени 15 Мешани

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Соодветно За Задоволување На Вашите Потреби : ќе добиете 4 парчиња диорама треви, со димензии околу 10 х 10 инчи/ 25 х 25 см, 36 парчиња цветни прамени и 15 парчиња мини модел дрвја во различни стилови; количината и стиловите се доволни за да ги примените и замените и лесно можат да ја исполнат вашата секојдневна употреба и други барања Сервисни и Трајни : минијатурните дрвја и цветните прамени се изработени од квалитетен сунѓер во прав и пластика, сигурни и одржливи, не се лесни за деформација или кршење и може да се чуваат долго време; Изработен од најлон, можете лесно и доверливо да ја користите градинарската занаетчиска трева. Опширно Применлива Употреба : зелената трева, цветните прамени и минијатурните дрвја се погодни ЗА самостојни мини сцени, можете да создадете своја мала градина; покрај тоа, тие можат да се применат и за игри со песок како комерцијални игри со песок, воени игри и други предмети. Пренослив и Лесен : овие моделски додатоци за воз се лесни за ракување и носење, лесно можете да ги носите и поправите на различни места, како што се рамни површини, глина и така натаму, што ви носи убаво и задоволувачко искуство. Вежбање Рачна Умешност : тревата од трева, цветните прамени и минијатурните дрвја се идеални помагачи за вежбање на рачната умешност на вашите деца и подобрување на вашата врска, можете да работите со вашите соседи, студенти и повеќе заедно, уживајќи во среќното СЛОБОДНО време.

Други карактеристики

Најдобри понуди