.

.

5 ПАРЧИЊА Активиран Јаглерод ПМ2. 5 Филтри Замена 5 Слоја Вметнете / Пополнете Хартија Филтер За Јаглен Против Магла

5 ПАРЧИЊА Активиран Јаглерод ПМ2. 5 Филтри Замена 5 Слоја Вметнете / Пополнете Хартија Филтер За Јаглен Против Магла

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - Пм 25 Филтри Со Активен Јаглен изработени од 5 слоја, неткаен, филтер крпа и филтер за јаглен. Користи како полнење за покривки за лице речиси од секаков вид. АМЕРИКАНСКИ БРЕНД-производот се испраќа од магацинот ВО САД што обезбедува брзо време на испорака. Внимателно го проверуваме квалитетот на замените на филтерот. НЕ ЕДНОКРАТНО - Не може ДА се исчисти или измие, треба да се заменува на секои 1-3 дена. Ако не користите често, филтерот може да трае подолго. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА-едноставно отстранете ги вентилите и вметнете филтер за да го замените стариот што го користите. Може да заштити од мали честички во воздухот, ПМ2, 5, прашина, полен, магла и мирис. ПОГОДЕН за-возење велосипед, обработка на дрво, ПМ2, 5, магла и заштита од прашина. Патување на отворено, трчање или едноставно одење во продавница. Без ткаена Ткаенина + Филтер За Активиран Јаглерод.

Други карактеристики

Најдобри понуди