.

.

Зодијак Девица Ручек Торба За Жени Мажи Изолирани Ручек Кутија Торба Торба Со Одвојливи Рамо лента &засилувач; Рачка За Носење, Еднократно Кулер Торба За Работа Учи

Зодијак Девица Ручек Торба За Жени Мажи Изолирани Ручек Кутија Торба Торба Со Одвојливи Рамо лента &засилувач; Рачка За Носење, Еднократно

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Голем Капацитет-оваа димензија на вреќата за ручек отпорна на вода е 11,4 €7,1€9,5 инчи (L*W*H) Одлично за пакување големи количини храна, дури и може да ја содржи целата дневна храна што ви треба. Висококвалитетни Материјали-Изработени СО ИЗДРЖЛИВОСТ 300Д Оксфордска ткаенина отпорна НА нечистотија, обложена со задебелена ПЕНА ЕПЕ, Еколошката Алуминиумска фолија ја прави храната свежа и топла/ладна. Мулти прегради - 1 главна преграда со патент чувајте го вашиот сендвич, салата, закуски, пијалоци и овошје. Тоа може да одговара на сите ваши потреби за ручек; 1 преден џеб со патент за важни personal вредности како паричник, телефон или клучеви. Лесен за носење-Лесен и пренослив, прилагодлив ремен за рамо, поместени рачки, можете да го носите на три начини со рамо, вкрстено тело, рака. Лесен за носење за деца или жени, дизајниран да биде модна торба. Совршен за работен оброк, пикник оброк, училиште или управување со исхраната. Разновидност-торбата за ручек е уникатна и стилска, погодно е да се користи како торба за ручек, поладна торба за пикник, торба за перење или торба за купување. Тоа е одличен подарок за вашите пријатели или членови на семејството. Оваа хороскопска торба За ручек Девица совршена за работен оброк, оброк за пикник, шопинг или управување со диета. Структура : 1 x главен оддел, 1 x џеб со патент напред, 2 x Рачки За Носење, 1 x Отстранлив И Прилагодлив ремен за рамо.

Други карактеристики

Најдобри понуди