.

.

23ga 1,5 инчи/38mm Стерилни Игли За Еднократна Употреба,Поединечно Завиткани, Пакување од 100

23ga 1,5 инчи/38mm Стерилни Игли За Еднократна Употреба,Поединечно Завиткани, Пакување од 100

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Количина на пакет : 100 парчиња/кутија 23 Ga 1,5 инчи/38mm поединечно запечатена игла Складирање : секоја игла за шприц завиткана со капаче, лесна за употреба. Висококвалитетен Материјал : нерѓосувачки челик и пластика.304 нерѓосувачки челик и полиетилен од индустриско одделение се комбинираат во едно, обезбедувајќи висок квалитет и долготрајна издржливост, што може да одговори на инјектирање на повеќето некорозивни супстанции во индустриските и биолошките научни истражувања. Широк Спектар На Употреба : за наука лабораторија или индустриска прецизност апликации на мерење на течности, лепила, мазива, заптивки etc.It може да се користи и за различни течности, како што се мастило, лепак, масло, боја , итн. Не за професионална медицинска употреба, само за индустриска, научна лабораторија и експерименти користејќи или како домашни алатки.Ве молиме ставете го производот на високо место за да спречите децата да го допрат.

Други карактеристики

Најдобри понуди