.

.

ЕКИНС 18 парчиња Нерѓосувачки Челик Ножици Ножици Комплети Комплети Маникир Педикир Сет За Нега На Нокти Нокти Уметнички Комплети За Убавина Алатка За Маникир

ЕКИНС 18 парчиња Нерѓосувачки Челик Ножици Ножици Комплети Комплети Маникир Педикир Сет За Нега На Нокти Нокти Уметнички Комплети За Убавина Алатка

DEN 782.08

Количина на стоки
Тековен

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице/ нега на раце/ нега на стапала Вкупниот комплет за нокти за нокти доаѓа со кожна футрола, ја прави секоја компонента помалку лесно да се истроши. Врвен Квалитет : комплетот за педикир е изработен од цврст нерѓосувачки челик и мазен дизајн на патент. Лесно за затворање и отворање. Машинките за нокти се остри и водоотпорни, не се лесни за ' рѓа. Различни алатки можат да ги задоволат вашите различни барања вклучуваат нега на раце, нега на лице,нега на стапала, Мала Тежина Совршена И за професионален салон и за домашна употреба. Идеален подарок : мултифункционален сет за нокти ги исполнува сите што ви требаат. Најдобар подарок за пријатели, членови на семејството, љубовник на маникир и педикир. Мерка на претпазливост : за долготрајно, најдобро е да ја одржувате алатката чиста и сува по употреба и да ја вратите во куќиштето по секоја употреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди