.

.

НТЕ Електроникс 47-20348-Р Цевки За Топлинско Смалување, Тенок Ѕид, Сооднос На Собирање 2:1, Дијаметар Од 1/8, Должина 48, Црвена

НТЕ Електроникс 47-20348-Р Цевки За Топлинско Смалување, Тенок Ѕид, Сооднос На Собирање 2:1, Дијаметар Од 1/8, Должина 48, Црвена

DEN 127.84

Количина на стоки
Тековен

Мил−ДТЛ-23053/5, Класа 1 и 3, АДС Ц22 УЛ 224, 125°C, VW1 (Освен Јасно). Достапно Во Црна, Сина, Црвена, Зелена, Жолта, Бела, Јасна, Кафеава, Сива, Портокалова и Виолетова боја. Земја на потекло : Хонг Конг. Цевките за Намалување На Топлината на Тенкиот Ѕид на НТЕ се со високи перформанси, повеќенаменски, професионални одделенија, флексибилни, отпорни на пламен, цевки за собирање на топлина базирани на полиолефин со одлични електрични, хемиски и физички својства. Оваа цевка се користи опширно во индустриски и воени апликации за искористување на кабли и жици, ослободување од напрегање, изолација, кодирање во боја, идентификација и заштита од течности.

Други карактеристики

Најдобри понуди