.

.

WSZJJ Сламена Корпа За Складирање, Корпа За Складирање Валкана Облека Со Слама Ја Попречува Ткаената Корпа За Перење Алишта За Складирање

WSZJJ Сламена Корпа За Складирање, Корпа За Складирање Валкана Облека Со Слама Ја Попречува Ткаената Корпа За Перење Алишта За Складирање

DEN 10585.44

Количина на стоки
Тековен

●Изработени од здрави и незагадувачки материјали, без мирис, издржлив, долг работен век, погоден за различни места ●Лесна текстура, дизајн со двојна рачка, лесен за движење. ●Земете воден зумбул, направете природен, здрав и еколошки, безбеден за употреба. ●Ткаење на природен материјал, може да има спојување, виткање, не уредно, а не проблеми со квалитетот не влијаат на употребата. ●Чист рачно ткаен, еколошки и практичен, свеж и див, поставен на кое било место што го сакате. Едноставна форма, компактен дизајн, нема потреба да заземате дополнителен простор, широк спектар на намени, може да се интегрира во различни стилови на декорацијаимето на производот : кошница За Складирањебојка : материјал примарен колорматеријал : вода зумбул големина : 53 € 43 € 47cm Role : списанија за складирање, играчки, сарафани, облека итн.Опсег на примена : дневна соба, спална соба, багажник за автомобил, канцеларија итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди