.

.

Комплет За Нокти За Завршна Обработка, 16ga, Паметна Точка, Пневматски

Комплет За Нокти За Завршна Обработка, 16ga, Паметна Точка, Пневматски

DEN 3088.48

Количина на стоки
Тековен

Возете 16 га завршни клинци од 1-1/4-инчи до 2-1/2-инчна должина со овој пневматски шајка Работата без масло на финишот со 16 мерачи го намалува ризикот од дамки од масло. Механизам за ослободување џем без алатки за лесно отстранување на ноктите. Контрола на бирање-А-Длабочина за прецизно потопување на ноктите. Систем за активирање што може да се избере за последователно или контактно работење. Други карактеристики : заден воздушен издув и кука за ремен со интегриран острилка за моливи. Комплетот вклучува : Шајка, 1/4-инчен Воздушен Фитинг, Торбичка за Носење и Дополнителни Совети Без Мар. 7-Годишна Ограничена Гаранција. 1-Годишна Ограничена Гаранција во производствените апликации.

Други карактеристики

Најдобри понуди