.

.

Ривер Бриџ Обележје Скица Огледало Пренослив Компактен Џеб Шминка Двострано Стакло

Ривер Бриџ Обележје Скица Огледало Пренослив Компактен Џеб Шминка Двострано Стакло

DEN 1081.60

Количина на стоки
Тековен

Големина : 6 см х 6 см х 0,8 см (2,4 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало, шминка, алатки За Убавина. Карактеристика : - Во Облик На Срце; - Пренослив : дури и одговара на вашиот плик паричник и мали џебови ; -Се Отвора со две стаклени огледала; -Премиум рамка од нерѓосувачки челик : издржлива и нераскинлива во секојдневната употреба.;- Се отвора од 0 до 180 степени, потпрен под секој агол за различни прилики. ;- Добар избор за подарок за вашите женски пријатели, мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. Материјал : - Рамка : Премиум нерѓосувачки челик; - Огледало : Стакло. Количина на пакетот : 1 х огледало. Големина : 6 см х 6 см х 0,8 см (2,4 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи)Класификација : Огледало, Шминка, алатки За Убавинакарактеристика : -Во Облик На Срце-Пренослив : дури и одговара на вашиот плик паричник и мали џебови-Се Отвора со две стаклени огледала-Премиум рамка од нерѓосувачки челик : издржлива и нераскинлива при секојдневна употреба.- Се отвора од 0 до 180 степени, потпрен под секој агол за различни прилики. - Добар избор за подарок за вашите женски пријатели, мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде.Материјал : - Рамка : Премиум Нерѓосувачки челик-Огледало : Количина На Стаклен Пакет : 1 х огледало клучни зборови : Огледало,Река,шминка,Мост,Шминка,Скица,џебно огледало,Пејзаж,Компактно огледало,Обележје,Рачно огледало,Земја,огледало на Маса,Град,Огледало,Симпатична шминка,алатки За Убавинадитинкер сака да ги донесе идеите на сите во реалност.

Други карактеристики

Најдобри понуди