.

.

Ндкмехфој Егзотични Корпи За Перење Цвеќиња Водоотпорни Валкани Алишта Сортирач На Преклоплива Мека Рачка Шарени За Домашни Држачи Што Се Одвојуваат

Ндкмехфој Егзотични Корпи За Перење Цвеќиња Водоотпорни Валкани Алишта Сортирач На Преклоплива Мека Рачка Шарени За Домашни

DEN 623.84

Количина на стоки
Тековен

{Стабилен И Издржлив} : внатрешноста на корпата е фиксирана со загради, задебелено дно, постабилна и издржлива {Водоотпорен} : Направен Од пвц водоотпорен, повеќе применливи прилики, може да се стави во бањата. Оваа корпа може да биде преклопена и свиткана за да се вклопи во секој плакар или помеѓу кој било мебел дома. {Лесен} : Создаден за да биде лесен со меки рачки за лесно носење и издржлив за честа употреба во вашата спална соба, перална или бања. {Стилско Печатење} : може да биде и домашна декорација за вашата куќа. 3х11, 8х15, 9 во. Материјал : 300д оксфордска ткаенина+ПВЦ. Апликации : дома, канцеларија,студентски дом. Област за печатење : нема печатење на дното. Карактеристики : Мека рачка, задебелено дно.И внатрешноста на корпата е фиксирана со држач за да се подобри нејзината стабилност.Корпата е направена за едноставно преклопување и свиткување и лесно складирање во мали области и без деформација по преклопување.

Други карактеристики

Најдобри понуди