.

.

ЈУОКУ 7 инчи /18cm Мека Бела Дифузор Чорап За Фото Студио Стандард Монолајтс Строб Рефлектор - 2 Пакет

ЈУОКУ 7 инчи /18cm Мека Бела Дифузор Чорап За Фото Студио Стандард Монолајтс Строб Рефлектор - 2 Пакет

DEN 1379.20

Количина на стоки
Тековен

Опис : Идеален за видео студио строб светлина снимање Погоден за секој стандарден рефлектор од 7 инчи/180мм, може цврсто да се прицврсти на студискиот рефлектор од 18 сантиметри. Чорапот Со Дифузор може да го омекне излезот на светлината, да создаде рамномерно осветлување што ви овозможува да снимате снимки совршени за слика. Ви дава повеќе шанси да ги контролирате светлосните ефекти. Содржина на пакетот : 2 х Бел Дифузор чорап.

Други карактеристики

Најдобри понуди