.

.

Иден Ѓердан Од Мама, Очекувајќи Подарок Од Мајка, Честитки Подарок За Бременост За Пријател, Накит Од Бремена Мајка, Ѓердан За Подарок Од Бремена Мајка Ѓердани стил?

Иден Ѓердан Од Мама, Очекувајќи Подарок Од Мајка, Честитки Подарок За Бременост За Пријател, Накит Од Бремена Мајка, Ѓердан За Подарок Од Бремена

DEN 444.80

Количина на стоки
Тековен

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашата персонализација или вашата фотографија, а потоа завршете ја вашата нарачка ИНСПИРАТИВНА ПОРАКА КАРТИЧКА : Порака Картичка Накитот претставува нераскинлива врска помеѓу две души. Овој симбол на вечна љубов е засекогаш омилен и трендовски насекаде. Изненадете ја вашата сакана со овој прекрасен подарок денес! Тоа не е мала ставка, но големо изненадување за вашата љубов!. МАТЕРИЈАЛИ И ГОЛЕМИНА : овој ѓердан направен со висококвалитетен полиран хируршки челик. Кабелскиот синџир мери 18 инчи со продолжување од 4 инчи и се прицврстува со затворач од јастог. Димензии на приврзок : - Висина 0,6 icnh (1,5 см) -Ширина 1,1 icnh (2,7 см). ГАРАНЦИЈАТА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ обезбедува задоволство на клиентите. Ако не сте воодушевени од овој издржлив и корисен Рачно Изработен Ѓердан, вратете го за 100% враќање на куповната цена.

Други карактеристики

Најдобри понуди