.

.

Завртки За Капачиња На Главата на Копчето м10-1,5 € 50мм Завртки За Капачиња Од Капаче 304 Нерѓосувачки Челик 18-8 Ален Хексадецимален Погон, Целосна Груба Нишка, 5 ПАРЧИЊ?

Завртки За Капачиња На Главата на Копчето м10-1,5 € 50мм Завртки За Капачиња Од Капаче 304 Нерѓосувачки Челик 18-8 Ален Хексадецимален Погон,

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ ЗАВРТКА-304 Нерѓосувачки Челик (А2-70), висока јачина, силна и издржлива, хемиска отпорност, анти - ' рѓа; Дијаметар НА ЗАВРТКАТА СО СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА : 10мм; Теренот на Конецот : 1,5 мм; Должина На Конецот (Главата Не Е Вклучена) : 50мм;. Дијаметар на главата : 17,07-17,5 мм; Висина На Главата : 5,2-5,5 мм;. ШИРОКО КОРИСТЕТЕ Завртка-Одговара за 6мм Ален Приклучок Диск;. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА-5 парчиња Завртки За Капаче На Главата на Копчето. Како професионален снабдувач од Нерѓосувачки челик, Коко Парк ве уверува високо квалитетни производи од нерѓосувачки челик. Различни сврзувачки елементи можат да ги задоволат вашите потреби во различни индустрии како што се машини, автомобили, архитектура, електронски и вашиот секојдневен живот. Спецификација на производот : - Тип На Производ : Копче Глава Приклучок Капа Завртки;- Тип На Погон : 6мм Ален Хексадецимален Штекер;- Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик 18-8 (А2-70);- Спецификации : ИЗО7380; - Боја : Светла Завршница Сребрен Тон; - Систем За Мерење : Метрички; - Покривање На Конец : Целосно Навој; Нашата Услуга : - никогаш не би рекле дека сме најевтини, бидејќи имаме за цел да ви обезбедиме највисоки трошоци-Ефективно.

Други карактеристики

Најдобри понуди