.

.

Кокомк Микрофон Адаптер ТРС Женски НА ТРС Машки 3.5 мм Микрофон Аудио Лепенка Кабел Конвертор

Кокомк Микрофон Адаптер ТРС Женски НА ТРС Машки 3.5 мм Микрофон Аудио Лепенка Кабел Конвертор

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Што ќе добиете - 1x 12 " TRS Женски до 35 mm TRS Машки Микрофон Кабел. ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ на ВЕРНОСТ - овој микрофонски кабел TRS trs е изработен од бакар (OFC) без кислород проводник со алуминиумска заштита, ефикасен во заштитата на 99% сигнали за пречки, елиминирање на бучавата и обезбедување пренос на висок квалитет на звукот на верност. ПРАКТИЧНО И ПРАКТИЧНО-адаптерот за микрофон може да послужи за повеќе намени. Различни преноси во живо, јадење пренос во живо на платформи за социјални медиуми, интервјуа, предавање видео снимање. СУПЕРИОРНА СТАБИЛНОСТ и ИЗДРЖЛИВОСТ - 24к позлатени контакти со низок електричен отпор, спречување на оксидација и продолжување на работниот век, обезбедува зголемување на перформансите на преносот за 50% и нема да предизвика доцнење на звукот додека преносите во живо на мобилни телефони или снимате видео. 100% ЗАДОВОЛСТВО НА КЛИЕНТИТЕ-ние инсистираме на 100% задоволство, нула дефект за нашите ценети клиенти и се стремиме да го задржиме напредокот.

Други карактеристики

Најдобри понуди