.

.

Вемун 1 Сет Овлажнител Биро Овлажнител Воздух Овлажнител Мали Овлажнител Растенијата Десктоп Воздух Овлажнител Мини Автомобил Овлажнител Дома Воздух Овлажнител ?

Вемун 1 Сет Овлажнител Биро Овлажнител Воздух Овлажнител Мали Овлажнител Растенијата Десктоп Воздух Овлажнител Мини Автомобил Овлажнител Дома Воздух

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

АВТОМОБИЛ ВОЗДУХ ОВЛАЖНИТЕЛ оваа машина за арома ви помага да го ослободите расположението и заморот, да уживате во животот НАВЛАЖНУВАЧИ ЗА ДОМА Лесен и удобен за носење, погоден за дома, автомобил, канцеларија, хотел, патување и патување. МИНИ ОВЛАЖНИТЕЛ КОРИСТИ мини декорација во вашиот автомобил и може да ве натера да се опуштите, да го направите внатрешниот декор на вашиот автомобил помодерен. СПАЛНА СОБА ОВЛАЖНИТЕЛ Совршени подароци за семејството и пријателите кои сакаат или сакаат да пробаат арома. МИНИ ВНАТРЕШЕН ОВЛАЖНИТЕЛ Произведени со премиум материјал, ќе ви донесе добро искуство. Пакетот Вклучува 1 x овлажнител 1 x Usb Кабел Карактеристики-Моќност : 2w Мини Внатрешен Овлажнител. - Користење на време : 7h - 14h Мини Машина. - Капацитет : 200мл Мини Овлажнител За Воздух. - Големина : Околу 11, 60Х11, 60Х8, 00см/4, 56Х4, 56Х3, 14 инчен Овлажнител за Домаќинство. - Струја : 300ma Автомобил Воздух Овлажнител. - Материјал : Апс Автомобил Овлажнител. - Напон : 5v Домашна Машина. - Лесниот мирис на волјата ќе го освежи вашиот ум кога сте уморни и одборот Мини Овлажнител. - Кога ќе по зафатен ден, тоа ќе ви помогне опуштено и удобно со Својот Мирис Десктоп Воздух Овлажнител.

Други карактеристики

Најдобри понуди