.

.

Аексит 22мм Сечење Дупка Пили &засилувач; Додатоци Диа Круг Стебло Дупчење Вежба Малку Стакло Дупка Видов Дупка Видов Поставува Сребрен Тон

Аексит 22мм Сечење Дупка Пили &засилувач; Додатоци Диа Круг Стебло Дупчење Вежба Малку Стакло Дупка Видов Дупка Видов Поставува Сребрен Тон

DEN 114.88

Количина на стоки
Тековен

Дијаметар на сечење : 22мм/0,87"; Име На Производот : Стаклена Дупка Видов Материјал : Метал, Дијамант; Содржина На Пакетот : 1 х Стаклена Дупка. Тежина : 19гр; Големина На Стеблото : 7 х 17мм/0,28 "х 0,7"(Д*Л). Вкупна Должина : 50мм/2"; Главна Боја : Сребрен тон. Големина на странична Дупка : 12 х 5мм/0,47 "х 0,2"(Л*В). совршен за стакло, крајната пила за дупки за тешко исечени материјали.Со мали дијамантски честички обложени врвот нуди остар сечење, ефикасноста на сечење ќе се подобри greatly.To продолжете го неговиот животен век, не заборавајте понекогаш да го чувате со течноста за ладење.Мала отпорност на засек, зголемете ја брзината на сечење дупки, лесна за украсување по жлебот и лесна за .Треба да се користи со електрична вежба, тука не е вклучена.

Други карактеристики

Најдобри понуди