.

.

УСБ Мал Личен Вентилатор За Маса За Работна Површина 8 Инчен Циркулација На Воздухот Силен Ветер Тивка Работа Пренослив Мини Вентилатор За Канцелариска Спална Соб?

УСБ Мал Личен Вентилатор За Маса За Работна Површина 8 Инчен Циркулација На Воздухот Силен Ветер Тивка Работа Пренослив Мини Вентилатор

DEN 331.20

Количина на стоки
Тековен

Нова надградба : 120° широкоаголно снабдување со воздух, брзина на ветер со три брзини, отстранлива и перена воздушна мрежа, литиумска батерија со високи перформанси, 5 турбо вентилаторски сечила, мотор без четки, УСБ-интерфејс, тивок дизајн 120°прилагодување на ротацијата на главата на вентилаторот : можете рачно да ја прилагодите насоката на ветерот на главата на вентилаторот за 120°ротација за да ги задоволите вашите различни потреби. Со тоа, свежина е насекаде ова лето!. Турбински Циклон со пет сечила : дијаметарот на лопатката со 5 сечила се калибрира со двонасочна динамичка рамнотежа, а со дизајнот на механиката на течности, површината за контакт на протокот на воздух е зголемена, густиот проток на воздух за сечење е поконцентриран, излезот на воздухот е порамномерен, а растојанието за снабдување со воздух е подолго. Ефикасниот излез на воздухот доаѓа од силното движење, опремено со ЧИСТ МОТОР БЕЗ ЧЕТКИ без бакар, намалувајќи го триењето и бучавата, силен и тивок. Безгрижно траење на батеријата, USB/батерија двоен погон, вградена литиумска батерија со високи перформанси, можете да ја користите батеријата или да се поврзете со приклучоци, енергетски банки, компјутери и други вообичаени USB уреди за полнење. Може да се наплаќа додека дува. Здраво драги, добредојдовте во посета, ние обезбедуваме висококвалитетна услуга и висококвалитетни производи и обезбедуваме 24-часовна услуга за клиенти преку интернет. Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во секое време, ви благодариме.Опис на производот Три-брзински прилагодувања на ветерот меко или ладно додека се движите 120 широкоаголно снабдување со воздух, 5 сечила на турбината, 3-брзинска брзина на ветерот, мотор без четки, отстранлива и перена воздушна мрежа, USB интерфејс, тивок дизајн отстранлива предна мрежа за лесно чистење во секое време ротирајте ја предната мрежа спротивно од стрелките на часовникот за лесно отстранување погодно е за вас редовно чистење за вентилаторот, а исто така е чисто во Име на летен Производ : вентилатор за циркулација на воздухот : режим на снабдување со апспер : опрема за регулирање на брзината на usbspeed : 3 регулација на брзината на брзината работно време : 5 часа време на полнење : околу 4 часа нето тежина НА ПРОИЗВОДОТ : 460gproduct големина : 263*236mpacking листа 1* електричен вентилатор 1*инструкција1*помошни додатоци 1*гарантна картичка стоката во продавницата е загарантирана, а Обезбедено Е Време На Гаранција, а целата стока е од висококвалитетни производители.

Други карактеристики

Најдобри понуди