.

.

Милвоки Рака Камиони 40158 55-Галон Тапан Лулка Со Тркала

Милвоки Рака Камиони 40158 55-Галон Тапан Лулка Со Тркала

DEN 1119.84

Количина на стоки
Тековен

Го поедноставува складирањето, товарењето, истоварувањето и издавањето на работа на челични тапани од 55 литри Рамката на лулката е канализиран челик, вкрстено подготвен за цврстина. Капацитет на оптоварување од 600 Фунти. Не-искри нафта и хемиски отпорни тркала монтирани во внатрешноста на рамката. 4 Полиолефински тркала од 2,5 Инчи. Опис На производот Оваа Лулка За Тапани Во Милвоки има тешки челични цевки од 1,25 Инчи, носивост Од 800 Фунти и држи тапани од 30 или 55 литри. Тоа го поедноставува складирањето, товарењето, истоварувањето и издавањето на работа на челични тапани од 55 литри. Рамката на лулката е канализиран челик, вкрстено подготвен за цврстина. Не-искри нафта и хемиски отпорни тркала монтирани во внатрешноста на рамката. 4 секој 2,5-Инчен поли тркала за транспорт. Висината на одводот е 15,5 Инчи. Рачката за превртување е отстранлива. Оваа лулка на барабанот има завршница обложена со прав. Милвоки-Името Добрите Доверба. Од Производителот Оваа Лулка За Тапани Во Милвоки има тешки челични цевки од 1,25 Инчи, носивост Од 800 Фунти и држи тапани од 30 или 55 литри.

Други карактеристики

Најдобри понуди