.

.

ФИНКОС CCMT060204 UC5115/CCMT060208 UC5115, Оригинален CCMT 060204/08 Вметнете Карбид За Држач За Алат За Вртење -: CCMT060208 UC5115)

ФИНКОС CCMT060204 UC5115/CCMT060208 UC5115, Оригинален CCMT 060204/08 Вметнете Карбид За Држач За Алат За Вртење -: CCMT060208 UC5115)

DEN 1145.76

Количина на стоки
Тековен

Вметни Ширина( мм) : CCMT060208 UC5115 Број на модел : CCMT060204/CCMT060208 UC5115. Материјал : Тврда Легура. Специфики на предметот : Цврстина : Број На HRAModel : CCMT060204/CCMT060208 Uc5115 Обложување : Ti N Алматеријал : Тврда Легура : Надворешна Алатка За Вртење место на потекло : Јапонскипакет : пластичен боксматеријал : карбид.

Други карактеристики

Најдобри понуди