.

.

Шумски Сценографии Авто Сцена Паркирани За Пикник 1950 Тип Возило w/Бројки &засилувач; Acc HO Скала

Шумски Сценографии Авто Сцена Паркирани За Пикник 1950 Тип Возило w/Бројки &засилувач; Acc HO Скала

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Вклучува многу детални парчиња Авто-сцените се фино изработени и обичај насликани за да го прикажат реализмот. Тие додаваат живот, боја, интерес и автентичност на секоја сцена со распоред или диорама. Не само автомобил, туку вистински фигури и додатоци кои ја доловуваат 4 на 40-тите и 50-тите години.

Други карактеристики

Најдобри понуди