.

.

Inkdotpot 30  Родово Неутрален Лубеница Бебе Туш Книга Барање Картички Донесе Книга Наместо Картичка Бебе Туш Покани Вметнува Игри

Inkdotpot 30  Родово Неутрален Лубеница Бебе Туш Книга Барање Картички Донесе Книга Наместо Картичка Бебе Туш Покани Вметнува Игри

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

● Вклучува 30 Печатени Картички За Барање Книга За Туширање За Бебиња Овие Картички Се Совршен Начин Да Побарате Од Вашите Гости Да Донесат Омилена Книга Наместо Картичка За Еднократна Употреба. ● Картичките За Барање Книга Ќе Додадат Забавен Допир На Тушот За Вашето Бебе! Испратете Ги Овие Картички Со Туш За Бебиња Со Покани За Гостите Да Изберат Омилена Книга Што Ќе Ја Додадат Во Првата Колекција Книги на Бебето. ® Отпечатен На Висококвалитетни Дебели 300 Гсм Необложени Картички. Големина на картичката : 4 х 3 Инчи. ● Задниот Дел Од Билетите Се Празни, Испратете Ги Овие Картички За Барање Книга Со Нашите Соодветни Покани За Туширање За Бебиња!. ● Соодветна Томбола За Пелени, Покани И Многу Игри За Туширање За Бебиња Се Достапни Во Нашата Продавница. Слободно Контактирајте Не За Какви Било Прашања. ● 30 Картички За Барање Книга За Туширање За Бебиња-Донесете Книга Наместо Картичка-Покани За Туширање За Бебиња Вметнува Игри|30 Книги За Картички За Барање Туш За Бебиња-Донесете Книга Наместо Картичка-Покани За Туширање За Бебиња Вметнува Игри. За Покани Користиме 300 Гсм Картички. За Игри, Ние Користиме 150 GSM Картичка Акции. Растејќи во дигитален свет кој стана визуелен, прилагодувањето е новата револуција во луксузот!. Вклучувањето елементи на персонализација за создавање нарачани производи ви дава единствено чувство да го надминете светот. Воведување На Inkdotpot, каде што се стремиме да создадеме сопствени изјави кои ги изразуваат вашите мисли и идеи. Во Inkdotpot, ние се стремиме да го дизајнираме секој замислив стил за да ги задоволиме сечиј стил и потреби — од хартиени канцелариски материјал, свадбен декор до картички за покани, сувенири до материјали за забави, додатоци.

Други карактеристики

Најдобри понуди