.

.

PZRT 10pcs M5 x 10mm Чекан Главата Завртка T Завртка, 10pcs М5 Шестоаголна Прирабница Ореви Во Собата, Јаглероден Челик Никел Позлатени За 2020 Серија Стандард 6mm Т-Слот Алуминиум

PZRT 10pcs M5 x 10mm Чекан Главата Завртка T Завртка, 10pcs М5 Шестоаголна Прирабница Ореви Во Собата, Јаглероден Челик Никел Позлатени За

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

2020 Серија Алуминиумски Профил Додатоци широко користени за изградба НА 3Д печатачи, 3д резбари, рутери ЗА ЦПУ, цпу ласерски секачи, цпу плазма секачи, проекти за роботика, машински штитници, работни станици итн М5 Шестоаголни Прирабнички Навртки за Заклучување на Лизгање направени од висококвалитетен јаглероден челик,површината е обложена со никел за добра отпорност на ' рѓа и подобри перформанси висока цврстина и долг работен век. Навртката за прирабница е навртка која има широка прирабница на едниот крај која делува како интегрирана мијалник што не се врти, назабите помагаат во избегнување на вибрации на навртката и ја зголемуваат моќта на држење на навртката. Висококвалитетен јаглероден челик М5 х 10мм Т Завртки Завртки Површина Хром заврши Антикорозивна, шушкава, незагадување и висока цврстина. Дизајн на завртки од типот т за истиснување на алуминиум, погоден за европски стандарден стандард 6мм т-слот 20мм алуминиумски истиснувања и повеќето други брендови 20мм алуминиумски профил. Пзрт 2020 Серија Алуминиумски Профил Конектор Постави Алуминиумски Профил Додатоци Широко користени за изградба НА 3Д печатачи, 3д резбари, цпу рутери, цпу ласерски секачи, цпу плазма секачи, проекти за роботика, машински штитници, работни станици итн. Компатибилен со сите 20мм-базирани стандард 6мм т-слот алуминиум истиснување, тие се едноставни за користење за поврзување помеѓу алуминиумски профили, и лесен за поврзување на алуминиумски профили на други делови.

Други карактеристики

Најдобри понуди