.

.

Поддршка За Завршување на топчести завртки, Поддршка За Топчести Завртки Од Јаглероден Челик Оцрни Изглед Висока Точност За Машинска Алатка

Поддршка За Завршување на топчести завртки, Поддршка За Топчести Завртки Од Јаглероден Челик Оцрни Изглед Висока Точност За Машинска

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Јаглероден Челик : Изработен од јаглероден челик, кој има добра точност и цврстина на поддршката, обезбедувајќи му на производот долг работен век Точна Поддршка : со вграден топчест лежиште со длабок жлеб и соодветна навртка за заклучување и прстен за прицврстување, поддршката на крајот на завртката има голема точност. Поцрнет Изглед : изгледот на оваа топчеста завртка е поцрнет, со квалитети на отпорност на ' рѓа и корозија, можете да го користите производот долго време. Применливи Модели : оваа поддршка за завршување на топчестата завртка која е изработена од јаглероден челик е главно погодна за SFU1605, за sfu1204 топчеста завртка. Ид12мм : со јасни податоци за внатрешниот дијаметар 12мм, можеме да ви обезбедиме попрецизен избор. Јаглероден Челик : Изработен од јаглероден челик, кој има добра точност и цврстина на поддршката, обезбедувајќи му на производот долг работен век. Точна Поддршка : со вграден топчест лежиште со длабок жлеб и соодветна навртка за заклучување и прстен за прицврстување, поддршката на крајот на завртката има голема точност. Поцрнет Изглед : изгледот на оваа топчеста завртка е поцрнет, со квалитети на отпорност на ' рѓа и корозија, можете да го користите производот долго време.

Други карактеристики

Item Type:
Ball Screw End Support
Material:
Carbon Steel
Type:
C7
Inner Diameter:
Approx. 12mm/0.5in
Applicable to:
for SFU1605 for SFU1204 Ball Screw
Package List:
1 x Ball Screw End Support3 x Support Base Accessory:
Note:
Pay attention to the correct operation. :

Најдобри понуди