.

.

Пакет Кутија За Ручек Еднорог Бенто За Девојчиња Мали Деца, Возраст од 3 до 5 + Ранец Еднорог За Девојчиња, Слатки Ранци Од 13 Инчи Со Шише Со Вода

Пакет Кутија За Ручек Еднорог Бенто За Девојчиња Мали Деца, Возраст од 3 до 5 + Ранец Еднорог За Девојчиња, Слатки Ранци Од 13 Инчи Со Шише

DEN 944.00

Количина на стоки
Тековен

ШТО ДОБИВАТЕ : Пакет Кутија За Ручек Еднорог Бенто За Девојчиња Мали Деца, возраст од 3 до 5 години (Розова) + Ранец Од Еднорог За Девојчиња, Слатки Ранци Од 13 Инчи со Шише Со Вода (Розова) ПРЕМИУМ Мала Бенто Кутија-забавен начин да го испратите вашето мало девојче во дневен престој, предучилишна или градинка со здрав ручек оваа кутија за ручек погодна за патување има 5 делови запечатени поединечно за да ви овозможат да спакувате свежо овошје, зеленчук, мини сендвичи, обвивки, закуски и многу повеќе. НАДВОРЕШНИ МЕРКИ : 8. Ексклузивен Дизајн НА ЕДНОРОГ - оваа симпатична кутија за ручек за мали деца има забавна, светло обоена тема на еднорог во розова и светло сина боја. Прекрасен начин децата да ја раскажат својата кутија за ручек и да ги потсетат дека се посебни! Достапни соодветни торби за ручек-посетете ја нашата продавница, линк под наслов, за да ги видите сите опции!. НАПРАВЕНИ за мали ДЕЦА детали погодни За Деца, како што се шарени повлекувања на патент, удобна рачка со облога и држач за шишиња со густа мрежа, го прави ова задоволство за децата да го користат. Едноставниот дизајн и широкото отворање овозможуваат ЛЕСЕН ПРИСТАП за малите деца јасно да го видат внатре и да го најдат она што им треба. Должина од 13 инчи (со прилагодливи ремени) одговара на повеќето деца во дневен престој преку градинка. Возраст 3+ препорачува. ИЗДРЖЛИВ + СИМПАТИЧЕН Изработен од висококвалитетен полиестер дерние 600 со армирани шевови овој ранец ќе трае преку училиштето и потребите за патување на вашето дете.

Други карактеристики

Најдобри понуди